Historia gminy na starej i nowej fotografii

Czcionka:

ZBIÓR ZASTRZEŻONY - ZABRANIA SIĘ KOPIOWANIA I ROZPOWSZECHNIANIA.

Zapraszamy do oglądania zdjęć związanych z historią mieszkańców Gminy Markusy i do udostępniania swoich, tych często głęboko schowanych w szufladach, pudełkach na strychach.

Dzielmy się naszą historią. Tak miło na zamieszczonych zdjęciach znaleźć bliską sobie osobę (np. mamę, tatę, babcię, dziadka, ciocię, sąsiada, znajomego lub siebie).

Masz ciekawe zdjęcie, chcesz je udostępnić - skontaktuj się z bibliotekarzem (zeskanujemy i oddamy).

Jesteś na zdjęciu grupowym zamieszczonym na stronie, nie jesteś z tego faktu zadowolony skontaktuj się z bibliotekarzem, usuniemy wizerunek.

Prosimy o pomoc w ustaleniu roku w jakim były wykonane poszczególne zdjęcia. Będziemy wdzięczni za wszelkie dodatkowe informację o zamieszczonych fotografiach.

Z góry dziękuję:

Barbara Turzyńska

Zdjęcia są ponumerowane w obrębie poszczególnych działów, numery nadawane są w trakcie dodawania poszczególnych fotografii. Nie są ułożone chronologicznie według roku powstania.

Zapraszamy do Bibliotek

Pogoda Markusy z serwisu

Co sądzisz o naszej nowej stronie?

REDAKTOR STRONY

mgr Barbara Turzyńska